Masaż to w dzisiejszych czasach interesująca forma relaksu. Masaż jako metoda ma również kolosalne znaczenie w terapiach i w leczeniu. Z tego powodu takie istotne jest aby na spokojnie wybrać salon masażu. W Opolu jest sporo wartych zainteresowania gabinetów ale szczególną uwagą należy obdarować gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
masażystka Opole
Poza tym salon oferuje masaż wschodni.
Masaż wschodni – jest to każdy rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na złączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako technika leczenia był znany już od wieków. Narodził się wraz z innymi technikami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy podróżowali po Dalekim Wschodzie wielokrotnie pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, jakie stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Fantastyczne działanie masaży jest nie do przecenienia. Należy skorzystać z zalet tej metody relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masowanie ciała pozwala energii równo rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Szczególnie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka zwyczajowo zwana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest wiele ciekawych metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioterapia opole

Leave a reply