Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi wariaccy i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – wiele ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To też całe sporo świetnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o do perfekcji gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.